Najświeższe jabłka!

więcej

O firmie

Grupa Producentów Owoców Fresh Fruit Sp z o.o. założona została w 2012 roku.

Na koniec roku 2016 zrzeszała 26 producentów owoców . Obszar sadowniczy grupy wynosi ponad 300 ha a roczny zbiór owoców wynosi ponad 15000 ton.

Główna siedziba firmy mieści się w Kowiesach, w sąsiedztwie trasy S8 blisko węzła autostradowego A2 Wiskitki, oraz trasy tranzytowej nr 50 łączącej wschód z zachodem kraju. Czyni nas to najlepiej logistycznie usytuowaną grupą w kraju.

Nasza grupa jest jedną z najlepiej wyposażonych firm sortujących w Polsce. Wspierając polski przemysł, zdecydowaliśmy się na wyposażenie hali w najnowocześniejsze maszyny produkcji Polskiej. Firma SORTER wyposażyła nas w pełni zmechanizowany system sortowania i pakowania owoców i warzyw. Linia produkcyjna wyposażona została w robota rozładunkowego, sekcję mycia i wstępnego sortowania, oraz stoły pakerskie kończące proces produkcji.

Nasz obiekt wyposażony jest również w nowoczesne chłodnie o kontrolowanej atmosferze o łącznej ładowności 1000 ton. Poza miejscem składowym dostępnym w siedzibie firmy,posiadamy dodatkowe 1000 ton miejsca składowego u naszych udziałowców.

Dzięki doskonale przygotowanemu zapleczu logistycznemu oraz efektywnej pracy, jesteśmy w stanie przygotować dziennie blisko 150 ton gotowych owoców, oraz dostarczyć je w dowolne miejsce na terenie kraju i Europy.

Nasz asortyment obejmuje takie owoce jak: jabłka, grusza, śliwka, wiśnie, czereśnie, agrest, truskawki, porzeczki, aronię.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych udziałowców w uprawie wysokiej jakości owoców oraz naszemu zaangażowaniu w sprzedaż i transport, stworzyliśmy produkt najwyższej jakości cieszący się wysoką renomą w kraju i zagranicą.

Zapraszamy do Współpracy.