Fresh Fruit

O firmie

Grupa Producentów Owoców Fresh Fruit Sp z o.o. założona została w 2012 roku i zrzesza 28 producentów owoców . Nasz obszar sadowniczy wynosi ponad 300 ha a roczny zbiór owoców wynosi ponad 25 000 ton.

Siedziba firmy mieści się Mszczonowie, natomiast zakład produkcyjny usytuowany jest w Kowiesach, w sąsiedztwie trasy S8 blisko węzła autostradowego A2 Wiskitki, oraz trasy tranzytowej nr 50 łączącej wschód z zachodem kraju. Dzięki tak starannie wybranej lokalizacji jesteśmy najlepiej logistycznie usytuowaną grupą w kraju.

Nasza firma ciągle inwestuje w swój rozwój, aby sprostać nowym wymaganiom i zapotrzebowaniom rynku. Dzięki temu jesteśmy jedną z najlepiej wyposażonych grup producenckich w Polsce. Posiadamy bogato wyposażony park maszynowy który pozawala nam na przygotowanie i spakowanie praktycznie każdego owocu w dowolne opakowanie.

Nasz zakład produkcyjny wyposażony jest w pełni zmechanizowany system sortowania i pakowania owoców i warzyw polskiej firmy SORTER. Linia produkcyjna wyposażona została w robota rozładunkowego, sekcję mycia i wstępnego sortowania, oraz stoły pakerskie. Dodatkowo linia posiada system pakowania jabłek w worki foliowe o różnej pojemności. W ostatnim czasie podążając za nowymi trendami zdecydowaliśmy się na zakup maszyny typu TOP SEAL firmy ULMA , która umożliwia nam pakowanie owoców w punetki zgrzewane od góry, dzięki niej nasze miękkie owoce jak truskawki, czereśnie czy porzeczki wyglądają zawsze świeżo i są najwyższej jakości.

Nasz obiekt wyposażony jest w nowoczesne chłodnie o kontrolowanej atmosferze o łącznej ładowności 2000 ton. Poza miejscem składowym dostępnym w siedzibie firmy, posiadamy dodatkowe 5000 ton miejsca składowego u naszych udziałowców.

Dzięki doskonale przygotowanemu zapleczu logistycznemu oraz efektywnej pracy, jesteśmy w stanie przygotować dziennie blisko 150 ton gotowych owoców, oraz dostarczyć je w dowolne miejsce na terenie kraju i Europy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych udziałowców w uprawie i dbałości o wysoką jakość owoców oraz naszemu zaangażowaniu w sprzedaż, transport i środowisko, stworzyliśmy produkt najwyższej jakości cieszący się wysoką renomą w kraju i zagranicą.

Kontakt

Zapytanie o współpracę

Wypełnij poniższy formularz aby poznać szczegóły współpracy. Na każde zapytanie odpowiadamy w przeciągu 72h.